Magneesium

Siin on Sul võimalik toetada meie tegevust, samal ajal kinkides iseendale, oma sõbrale või lähedasele parema enesetunde. Telli magneesium siit!

Raamatu “Magneesiumi ime” autor dr. Carolyn Deani andmetel tekitab magneesiumi puudujääk kehas väga palju erinevaid sümptomeid, näiteks ärevust, erinevaid närvisüsteemi- ja seedeprobleeme, unehäireid, väsimust, depressiooni, keskendumisraskusi. Lisaks võivad magneesiumipuuduse sümptomiteks olla migreen, lihaskrambid ja tikid, kõrvetised, astma, liigesevalu, osteoporoos, diabeet, südameatakk, infarkt, põletikud, neerukivid, kõrgvererõhk, hambakaaries.

Magneesiumi kasutamine lõõgastab kogu keha ja ühtlasi aitab kehast raskemetalle ja muid mürkaineid välja viia. Magneesiumi peetakse inimorganismi jaoks kõige olulisemaks mineraaliks, ja väga paljude teadusuurimuste kohaselt kannatab suurem osa tänapäeva inimestest toitainevaesete muldade, stressirohkete eluviiside ning halbade toitumisharjumuste tõttu magneesiumipuuduse käes. Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ettevaatliku hinnangu kohaselt on 75 % maailma elanikest magneesiumipuuduses.

Sajad uurimused on näidanud magneesiumi kasulikkust nii toidulisandina kui välispidiselt naha kaudu (magneesiumiõlina, vannides jne) tarbides. Paljude spetsialistide hinnangul  omastab keha magneesiumit naha kaudu  kuni 10 korda paremini kui toidulisanditest. Magneesiumi jalavann mõjub lõõgastavalt ja taastab keha magneesiumivarud juba 30 päeva jooksul.

Siitsamast saad tellida ülisoodsalt puhtad looduslikud Zechstein’i magneesiumkloriidi helbed. 4,5 kg = 30 x jalavanni. Ostes siit ühe paki magneesiumkloriidi helbeid toetad meie MTÜ-d 7 euroga, aidates meil paremini aidata Eesti Aspergeri sündroomiga inimesi. Kohaletoimetamine tööpäevadel paari päeva jooksul. Ühe paki hind ainult 29.99 EUR (kampaania).

tellin

Magnesiumflakes-sqToode sisaldab:

  • Zechsteini magneesiumkloriidi helbeid (magneesiumisisaldus 47%)
  • praktilist ja lihtsasti avatavat-suletavat pakendit
  • mugavalt kasutatavat mõõtetopsi

Vaata siit, kuidas magneesiumi kasutada

Magneesiumihelbed on toodetud magneesiumkloriidist, mida kaevandatakse Hollandis, Veendamis, ning mis on üks puhtamaid maailmas. Helbed on valmistatud Zechsteini merepõhjast kaevandatud magneesiumkloriidist, mis on seal settinud üle 250 miljoni aasta ega ole kokku puutunud saastega.

Magneesiumkloriidi võivad tarbida igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega.